SKS Pomorzanka Sejny - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Pomorzanka SejnyVęgoria Węgorzewo
Pomorzanka Sejny 3:3 Vęgoria Węgorzewo
2014-07-05, 18:00:00
Mecz Charytatywny na rzecz Roberta Jatkowskiego
     
mecz towarzyski
oceny zawodników »

Logowanie

Najnowsza galeria

Turniej w Olecku cz.II fot. Paweł Piekutowski " Paju"
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 3, wczoraj: 349
ogółem: 117 883

statystyki szczegółowe

Pomorzanka Statystyka

 

STATYSTYKA

 

SEJNEŃSKIEJ

DRUŻYNY

PIŁKI NOŻNEJ

 

POMORZANKA SEJNY

 

w latach

1955 - 2011

 

© 2011 Sylwester Jasiński

 

1955 – MISTRZOSTWA BOZPN – KLASA B – Grupa II

 

Pkt.

Br.

Wyniki

  1. ŁKS Łomża

20

38:12

08 V – ŁKS-Pogoń 2:1(2:1)

29 V – Pogoń-Włókniarz 1:1(1:1)

31 VII – Pogoń-Warmia 4:0(3:0)

14 VIII – Pogoń-Start 7:1(4:0)

  2. Warmia Grajewo

16

55:21

  3. Włókniarz Zambrów

16

37:16

  4. Naprzód Augustów

14

26:27

  5. Pogoń Sejny

13

34:23

  6. Lega Olecko

12

29:38

  7. Iskra Kolno

8

27:29

  8. Start Łomża

7

21:67

  9. LZS Prostki

2

17:46

 

 

 

 

1956 – MISTRZOSTWA BOZPN – KLASA B – Grupa II

 

Pkt.

Br.

Wyniki

  1. Mazur IB Ełk

36

107:21

16 IV – Pogoń-Start Zambrów 2:1(1:0)

22 IV – Mazur-Pogoń 2:1 (1:1)

6 V – Lega-Pogoń 0:1

27 V – Pogoń-Start Łomża 5:2

10 VI – Pogoń-LZS Szczuczyn 3:0vo

17 VI – Pogoń-ŁKS 6:3

12 VIII – Pogoń-Mazur 3:2

 

 

  2. Lega Olecko

34

82:26

  3. Start Łomża

30

75:42

  4. Naprzód Augustów

27

49:36

  5. Start Zambrów

27

49:36

  6. LZS Pogoń Sejny

25

48:38

  7. LZS Szyba

24

52:57

  8. Budowlani Wys. Mazowieckie

14

42:62

  9. Warmia IB Grajewo

14

35:97

 10. ŁKS IB Łomża

13

52:85

 11. Wigry IB Suwałki

11

28:62

 12. LZS IB Szczuczyn

5

13:69

 

1957 – MISTRZOSTWA BOZPN – KLASA B – Grupa III

 

Gry

Pkt.

Br.

Wyniki

  1. Cresovia Gołdap

9

13

13:5

19 V – Pogoń-Orzeł Kolno 3:0

26 V – Pogoń-Czarni Olecko 3:0

2 VI – Start Ełk-Pogoń 0:1

16 VI – ŁKS IB-Pogoń 3:4

28 VII – LZS Szyba-Pogoń 2:1

4 VIII – Pogoń-Cresovia 0:0

 

 

 

 

 

* tabela z dnia 9 VII 1957, ostatnie 2 wyniki spotkań spoza tabeli

  2. Orzeł Kolno

8

12

12:4

  3. Pogoń Sejny

9

12

12:6

  4. LZS Szyba

8

10

10:6

  5. Start Ełk

9

10

10:8

  6. Pomorzan Prostki

8

9

9:7

  7. ŁKS IB Łomża

7

8

8:6

  8. Czarni Olecko

8

4

4:12

  9. Warmia IB Grajewo

9

4

4:14

 10. AKS Augustów

7

2

2:12

 

 

1958 – MISTRZOSTWA BOZPN – KLASA A

 

Pkt.

Br.

Z/R/P

Wyniki

  1. Puszcza Hajnówka

35

84:34

16/3/2

13 IV – Pogoń-Pogoń Łapy 0:2

20 IV – Tur-Pogoń 4:0

4 V – Pogoń-Sokół 1:4

18 V – Pogoń-Supraślanka 1:1

25 V – Mazur-Pogoń 5:1

1 VI – Pogoń-Wigry 1:8

5 VI – ZKS-Pogoń 3:0vo.

8 VI – Włókniarz-Pogoń 3:1

15 VI – Pogoń-Warmia 3:4

22 VI – Ognisko-Pogoń 3:0vo.

28 VI – Puszcza-Pogoń 3:0vo.

  2. Tur Bielsk Podlaski

31

70:27

13/5/3

  3. Sokół Sokółka

31

68:33

14/3/4

  4. Pogoń Łapy

25

53:31

10/5/6

  5. Wigry Suwałki

25

60:40

12/1/8

  6. Ognisko Białystok

23

56:43

10/3/8

  7. Warmia Grajewo

18

54:75

8/2/11

  8. Supraślanka Supraśl

17

50:59

6/5/10

  9. ZKS Zambrów

13

37:60

6/1/14

 10. Włókniarz Białystok

12

25:91

6/0/15

 11. Mazur IB Ełk

9

22:60

4/1/16

 12. Pogoń Sejny

1*

8:40*

0/1/10*

* Pogoń Sejny została wycofana po I-szej rundzie spotkań z A-klasy za oddanie 3 meczów

walkowerem, mecze rundy I zostały wliczone do ostatecznej tabeli.

 

1959 – MISTRZOSTWA BOZPN – KLASA B – Grupa III

 

Pkt.

Br.

Wyniki

dom

wyjazd

  1. Mazur IB Ełk

21

49:27

LZS Sejny – Mazur

2:0

0:2

  2. Cresovia Gołdap

20

59:39

LZS Sejny – Cresovia

0:4

0:4

  3. Wissa Szczuczyn

19

44:32

LZS Sejny – Wissa

3:2

2:5

  4. Orzeł Kolno

17

51:42

LZS Sejny – Orzeł

3:1

0:3vo

  5. Znicz Szyba

15

42:45

LZS Sejny – Znicz

3:2

0:3vo

  6. Pomorzan Prostki

15

34:37

LZS Sejny – Pomorzan

2:1

0:3

  7. LZS Sejny

14

27:38

 

X

X

  8. Augustovia Augustów

11

44:52

LZS Sejny – Augustovia

0:3

3:6

  9. LZS Stawiski

8

26:73

LZS Sejny – LZS Stawiski

4:0

0:3

 

 

1960 – MISTRZOSTWA BOZPN – KLASA B – Grupa III – rozgrywki wiosna/lato

 

Gry

Pkt.

Br.

Wyniki

dom

wyjazd

  1. Wigry IB Suwałki

6

10

25:11

LZS Sejny – Wigry IB

1:3

1:6

  2. Cresovia Gołdap

6

6

18:3

LZS Sejny – Cresovia

1:1

2:2

  3. LZS Sejny

6

6

13:15

 

X

X

  4. Czarni Olecko

6

4

8:25

LZS Sejny – Czarni

4:2

1:4

 

 

1960/61 – MISTRZOSTWA BOZPN – KLASA B – Grupa IV

 

Pkt.

Br.

Wyniki

dom

wyjazd

  1. Cresovia Gołdap

23

85:17

LZS Sejny – Cresovia

1:8

0:10

  2. Znicz Szyba

21

44:25

LZS Sejny – Znicz

1:2

0:3vo

  3. Wissa Szczuczyn

19

43:20

LZS Sejny – Wissa

3:2

1:3

  4. Czarni Olecko

18

47:35

LZS Sejny – Czarni

1:8

1:2

  5. LZS Sejny

10

27:47

 

X

X

  6. Warmia Ib Grajewo

9

27:45

LZS Sejny – Warmia

0:3

1:1

  7. Hańcza Suwałki

6

14:42

LZS Sejny – Hańcza

3:0vo

3:0vo

  8. LZS Raczki

1

11:79

LZS Sejny – LZS Raczki

7:0

5:5

 

 

1961/62 – MISTRZOSTWA BOZPN – KLASA B – Grupa IV – runda jesienna*

 

Gry

Pkt.

Br.

Wyniki

  1. Cresovia Gołdap

8

14

58:12

3 IX – LZS Sejny-Cresovia 2:5

17 IX – LZS Raczki-LZS Sejny 0:10

24 IX – LZS Sejny-Wissa 2:3

8 X – LZS Sejny-LZS Nowa Wieś 1:0

25 X – LZS Sejny-Pomorzan 2:8

  2. Znicz Szyba

8

14

41:9

  3. Wissa Szczuczyn

8

13

30:13

  4. Pomorzan Prostki

8

9

24:17

  5. Warmia Ib Grajewo

8

9

16:24

  6. LZS Raczki

8

5

9:46

  7. LZS Sejny

8

4

18:30

  8. LZS Nowa Wieś

8

4

13:35

  9. Znicz Szyba

8

2

6:29

*  w tabeli końcowej sezonu 1961/62 bark jest sejneńskiej drużyny

 

 

1962/63 – MISTRZOSTWA BOZPN – brak dużyny z Sejn

 

1963/64 – MISTRZOSTWA BOZPN – brak dużyny z Sejn

 

1964/65 – MISTRZOSTWA BOZPN – brak dużyny z Sejn

 

1965/66 – MISTRZOSTWA BOZPN – KLASA B – Grupa I

 

Pkt.

Br.

Wyniki*

  1. Mazur Ib Ełk

24

59:25

LZS Sejny – 5:5 – Mazur Ib Ełk

LZS Sejny – 3:0vo – Nowa Wieś

LZS Sejny – 2:3 – AKS Augustów

LZS Sejny – 4:3 – LZS Wąsosz

LZS Sejny – 0:1 – Pomorzan Prostki

LZS Sejny – 3:3 – Wigry Ib Suwałki

LZS Sejny – 2:2 – LKS Augustów

LZS Sejny – 7:1 – LZS Dąbrowa

 

* brak danych dotyczących kto był gospodarzem lub gościem spotkań oraz wyników rundy wiosennej

  2. AKS Augustów

22

43:21

  3. Pomorzan Prostki

19

39:29

  4. Wigry Ib Suwałki

19

40:35

  5. LZS Nowa Wieś

16

42:33

  6. LZS Wąsosz

15

32:43

  7. LZS Sejny

14

41:49

  8. LKS Augustów

13

29:48

  9. LZS Dąbrowa

wycofany

 

 

1966/67 – MISTRZOSTWA BOZPN – KLASA B – Grupa I

 

Pkt.

Br.

Wyniki

  1. LZS POM Smolniki

17

24:22

LKS Sejny – 0:4 – ŁKS Ib Łomża

LKS Sejny – 3:0vo – LZS Smolniki

LKS Sejny – 2:4 – Wigry Ib Suwałki

LKS Sejny – 1:3 – LZS Nowa Wieś

LKS Sejny – 4:1 – LZS Radziłów

LKS Sejny – 3:0 – LZS Wąsosz

 

* brak danych dotyczących kto był gospodarzem lub gościem spotkań oraz wyników rundy wiosennej

  2. ŁKS Ib Łomża

16

45:13

  3. LZS Nowa Wieś

13

25:27

  4. Wigry Ib Suwałki

12

30:26

  5. LKS Sejny

11

26:33

  6. LZS Radziwiłów

9

21:33

  7. LZS Wąsosz

6

13:30

 

1967/68 – MISTRZOSTWA BOZPN – KLASA B – Grupa III

 

Pkt.

Br.

Wyniki

  1. Pomorzanka Sejny

21

54:17

Pomorzanka – 2:3 – Wigry Ib Suwałki

Pomorzanka – 2:1 – Mazur Ib Ełk

Pomorzanka – 5:1 – ŁKS Łomża

Pomorzanka – 12:1 – Strzała Nowa Wieś

Pomorzanka – 1:3 – Pomorzan Prostki

Pomorzanka – 5:2 – Czarni Wąsosz

Pomorzanka – 3:0vo – Znicz Radziłów

 

 

* brak danych dotyczących kto był gospodarzem lub gościem spotkań oraz wyników rundy wiosennej

  2. Mazur Ib Ełk

20

38:20

  3. Strzała Nowa Wieś

14

35:45

  4. Wigry Ib Suwałki

13

30:25

  5. Pomorzan Prostki

11

26:36

  6. ŁKS Ib Łomża

11

35:49

  7. Czarni Wąsosz

9

38:47

  8. Znicz Radziłów

9

24:51

 

 

1968/69 – MISTRZOSTWA BOZPN – KLASA A

 

Pkt.

Br.

Wyniki

dom

wyjazd

  1. Włókniarz II Białystok

35

81:30

Pomorzanka – Włókniarz II

2:1

0:3

  2. Puszcza Hajnówka

34

69:27

Pomorzanka – Puszcza

3:0vo

0:2

  3. Pomorzanka Sejny

33

71:30

 

X

X

  4. ZKS Zambrów

30

59:30

Pomorzanka – ZKS

3:0vo

0:4

  5. Cresovia Gołdap

21

41:39

Pomorzanka – Cres Gołdap

1:0

1:1

  6. Wissa Szczuczyn

19

53:47

Pomorzanka – Wissa

1:0

2:4

  7. AKS Augustów

19

50:50

Pomorzanka – AKS

6:2

4:3

  8. LZS Ciechanowiec

19

49:69

Pomorzanka – Ciechanowiec

6:1

4:1

  9. Orzeł Kolno

18

52:59

Pomorzanka – Orzeł

8:1

2:3

 10. Cresovia Siemiatycze

18

49:58

Pomorzanka – Cres Siem.

3:0

2:1

 11. Ruch Wysokie Mazowieckie

11

40:90

Pomorzanka – Ruch

4:2

1:0

 12. LZS Uhowo

7

21:106

Pomorzanka – Uhowo

8:1

10:0

 

1969/70 – MISTRZOSTWA BOZPN – KLASA A

 

Pkt.

Br.

Wyniki

dom

wyjazd

  1. Jagiellonia Białystok

36

74:23

Pomorzanka – Jagiellonia

0:3

0:4

  2. Wissa Szczuczyn

29

53:43

Pomorzanka – Wissa

2:2

2:0

  3. Cresovia Gołdap

27

51:28

Pomorzanka – Cresovia

2:2

1:4

  4. ZKS Zambrów

27

45:30

Pomorzanka – ZKS

4:2

1:1

  5. AKS Augustów

27

52:41

Pomorzanka – AKS

5:0

1:4

  6. Pomorzanka Sejny

22

55:51

 

X

X

  7. Starosielce

20

66:58

Pomorzanka – Starosielce

bd

7:7

  8. Mazur II Ełk

20

32:38

Pomorzanka – Mazur II

0:2

0:2

  9. Ognisko Białystok

19

34:39

Pomorzanka – Ognisko

3:2

3:0

 10. LZS Ciechanowiec

16

36:65

Pomorzanka – Ciechanowiec

3:2

bd

 11. Orzeł Kolno

13

32:60

Pomorzanka – Orzeł

10:2

2:2

 12. Tur Turośl Kościelna

8

24:78

Pomorzanka – Tur

3:0

1:4

 

 

1970/71 – MISTRZOSTWA BOZPN – KLASA A

 

Pkt.

Br.

Wyniki

dom

wyjazd

  1. ZKS Zambrów

34

73:21

Pomorzanka – ZKS

0:1

1:6

  2. Cresovia Gołdap

33

66:24

Pomorzanka – Cresovia

3:3

2:7

  3. Ognisko Starosielce Białystok

23

50:32

Pomorzanka – Ognisko

2:1

1:2

  4. Skra Czarna Białostocka

21

39:25

Pomorzanka – Skra

1:0

0:4

  5. Mazur II Ełk

21

47:41

Pomorzanka – Mazur II

2:1

3:4

  6. AKS Augustów

20

42:45

Pomorzanka – AKS

1:2

0:8

  7. Cresovia Siemiatycze

18

44:36

Pomorzanka – Cresovia

0:4

3:6

  8. Pomorzanka Sejny

15

39:59

 

X

X

  9. Pomorzan Prostki

14

37:63

Pomorzanka – Pomorzan

2:0

0:2

 10. Warmia Grajewo

12

29:53

Pomorzanka – Warmia

5:1

3:4

 11. Motor Dojlidy

9

28:95

Pomorzanka – Motor

9:3

1:0

 12. KS Starosielce

wycofana

 

 

2:6

 

 

1971/72 – MISTRZOSTWA BOZPN – KLASA A – Grupa II

 

Pkt.

Br.

Wyniki

dom

wyjazd

  1. Pomorzanka Sejny

23

33:17

 

X

X

  2. AKS Augustów

16

33:26

Pomorzanka – AKS

3:2

1:1

  3. Mazur II Ełk

16

24:27

Pomorzanka – Mazur II

4:0

4:2

  4. Pomorzan Prostki

15

36:20

Pomorzanka – Pomorzan

2:0

2:1

  5. Ognisko Starosielce

15

35:22

Pomorzanka – Ognisko

3:1

2:1

  6. Orzeł Orla Jucha

12

18:36

Pomorzanka – Orzeł

4:1

0:1

  7. Wissa Szczuczyn

8

16:36

Pomorzanka – Wissa

3:2

0:2

  8. Wigry II Suwałki

7

17:31

Pomorzanka – Wigry II

4:3

1:0

 

 

1972/73 – MISTRZOSTWA BOZPN – KLASA OKRĘGOWA

 

Pkt.

Br.

Z/R/P

Wyniki

dom

wyjazd

  1. Jagiellonia Białystok

39

91:17

19/1/2

Pomorzanka – Jagiellonia

0:4

1:6

  2. Wigry Suwałki

38

68:17

17/4/1

Pomorzanka – Wigry

1:4

0:7

  3. Gwardia Białystok

33

61:24

16/1/5

Pomorzanka – Gwardia

3:9

0:3

  4. Husar Nurzec

25

54:30

9/7/6

Pomorzanka – Husar

0:4

0:6

  5. Puszcza Hajnówka

23

47:48

10/3/9

Pomorzanka – Puszcza

3:5

0:3vo

  6. ŁKS Łomża

20

36:52

9/2/11

Pomorzanka – ŁKS

1:3

0:6

  7. Włókniarz II Białystok

19

43:33

8/3/11

Pomorzanka – Włókniarz II

0:1

1:7

  8. Cresovia Gołdap

19

41:54

7/5/10

Pomorzanka – Cres Gołdap

1:3

0:3

  9. Sokół Sokółka

19

25:47

7/5/10

Pomorzanka – Sokół

2:3

1:3

 10. Cresovia Siemiatycze

17

31:51

7/3/12

Pomorzanka – Cres Siem.

3:2

1:5

 11. ZKS Zambrów

8

24:75

3/2/17

Pomorzanka – ZKS

2:1

0:5

 12. Pomorzanka Sejny

4

20:93

2/0/20

 

X

X

 

 

1973/74 – MISTRZOSTWA BOZPN – KLASA A

 

Pkt.

Br.

Wyniki

dom

wyjazd

  1. Pomorzan Prostki

36

64:31

Pomorzanka – Pomorzan

0:2

0:3

  2. Jagiellonia II Białystok

35

59:31

Pomorzanka – Jagiellonia II

3:0

1:5

  3. Warmia Grajewo

35

58:38

Pomorzanka – Warmia

3:5

0:5

  4. Skra Czarna Białostocka

31

68:40

Pomorzanka – Skra

3:2

2:5

  5. Gwardia II Białystok

29

54:40

Pomorzanka – Gwardia II

1:1

1:2

  6. Wigry II Suwałki

29

40:33

Pomorzanka – Wigry II

2:2

1:2

  7. Mazur II Ełk

28

52:47

Pomorzanka – Mazur II

0:2

1:2

  8. AKS Augustów

24

37:57

Pomorzanka – AKS

9:0

0:3

  9. Ruch Wysokie Mazowieckie

22

51:58

Pomorzanka – Ruch

4:3

1:1

 10. ZKS Zambrów

21

45:46

Pomorzanka – ZKS

4:4

1:5

 11. Pomorzanka Sejny

21

55:69

 

X

X

 12. Victoria Jedwabne

17

44:73

Pomorzanka – Victoria

1:1

3:8

 13. Społem Bielsk Podlaski

16

39:68

Pomorzanka – Społem

2:2

3:1

 14. Łoś Wasików

14

29:70

Pomorzanka – Łoś

5:1

3:2

 

1974/75 – MISTRZOSTWA BOZPN – KLASA MIĘDZYPOWIATOWA – Grupa II

 

Pkt.

Br.

Wyniki

dom

wyjazd

  1. Rominta Gołdap

28

47:15

Pomorzanka – Rominta

1:4

??

  2. ŁKS Łomża

22

40:26

Pomorzanka – ŁKS

3:1

0:3vo

  3. Czarni Olecko

20

39:30

Pomorzanka – Czarni

0:1

0:5

  4. Wissa Szczuczyn

20

36:32

Pomorzanka – Wissa

2:3

3:4

  5. Orzeł Kolno

19

42:41

Pomorzanka – Orzeł

5:1

2:3

  6. ZKS Zambrów

17

27:32

Pomorzanka – ZKS

2:2

2:0

  7. Mazur II Ełk

16

35:35

Pomorzanka – Mazur II

0:8

4:3

  8. Wigry II Suwałki

13

29:51

Pomorzanka – Wigry II

3:1

0:7

  9. Pomorzanka Sejny

13

29:51

 

X

X

 10. AKS Augustów

10

22:45

Pomorzanka – AKS

1:2

1:0

 

1975/76 – MISTRZOSTWA BOZPN – KLASA B – Grupa IV

 

Pkt.

Br.

Wyniki

  1. Orzeł Orla Jucha

19

56:21

Brak danych

  2. Błękitni Suchowola

18

34:18

  3. Kora Korycin

17

50:21

  4. Rominta II Gołdap

14

24:24

  5. Pomorzanka Sejny

8

24:33

  6. Polonia Raczki

8

19:36

  7. Czarni Wąsosz

0

12:66

 

1976/77 – MISTRZOSTWA SUWALSKIEGO ZPN –B Klasa *

 

Pkt.

Br.

Wyniki

  1. Śniardwy II Orzysz

30

80:3

Brak danych

  2. Nida Ruciane – Nida

25

55:17

  3. Orzeł Orla Jucha

22

50:18

  4. Sparta Augustów

18

40:33

  5. LZS Woźnice

13

30:31

  6. Polonia Raczki

13

34:48

  7. LZS Ryn

12

36:44

  8. LZS Sterławki Małe

9

24:53

  9. Pomorzanka Sejny

8

21:54

 10. WPGR II Baranowo

0

19:97

* - tabela po 15 kolejkach

 

1977/78 – MISTRZOSTWA SUWALSKIEGO ZPN –B Klasa – gr. I

 

Pkt.

Br.

Wyniki

  1. Grom Bakałarzewo

20

37:23

Brak danych

  2. Orkan Drygały

16

27:24

  3. Pomorzan Prostki

15

29:22

  4. Polonia Raczki

15

28:20

  5. Pogoń Banie Mazurskie

15

31:27

  6. Pomorzanka Sejny

15

30:20

  7. Mazur Wydminy

12

19:33

  8. Czarni II Olecko

4

16:50

* przy ustalaniu kolejności zespołów z miejsc 3-6 wzięto pod uwagę bilans spotkań pomiędzy tymi drużynami

 

 

1978/79 – MISTRZOSTWA SUWALSKIEGO ZPN –B Klasa – gr. I *

 

Pkt.

Br.

Wyniki

  1. Orkan Drygały

10

15:6

Brak danych

  2. Mazur Wydminy

9

14:13

  3. Junak Gołdap

8

11:10

  4. Polonia Raczki

7

12:13

  5. Pogoń Banie Mazurskie

6

12:14

  6. Pomorzanka Sejny

6

12:21

  7. Pomorzan Prostki

5

12:11

  8. Orzeł Orla Jucha

5

12:12

* - tabela po rundzie jesiennej

 

1979/80 – MISTRZOSTWA SUWALSKIEGO ZPN –A Klasa *

 

Pkt.

Br.

Wyniki

  1. Śniardwy II Orzysz

26

59:10

Brak danych

  2. Mazur II Ełk

21

44:18

  3. Pomorzan Prostki

19

44:24

  4. Pomorzanka Sejny

13

44:24

  5. Znicz Biała Piska

12

37:35

  6. Pogoń Ryn

12

35:61

  7. Polonez Nowa Wieś

11

30:30

  8. Dejgun Sterławki Małe

11

16:51

  9. Orkan Drygały

10

28:31

 10. Meprozet Orzysz

10

20:28

 11. Orzeł Orla Jucha

8

20:32

 12. Polonia Raczki

3

15:45

* - tabela po 13 kolejkach

 

1980/81 – MISTRZOSTWA SUWALSKIEGO ZPN –A Klasa – BRAK DANYCH

 

1981/82 – MISTRZOSTWA SUWALSKIEGO ZPN –??

 

 

1982/83 – MISTRZOSTWA SUWALSKIEGO ZPN –brak drużyny z Sejn

 

1983/84 – MISTRZOSTWA SUWALSKIEGO ZPN –brak drużyny z Sejn

 

 

1984/85 – MISTRZOSTWA SUWALSKIEGO ZPN –brak drużyny z Sejn

 

 

1985/86 – MISTRZOSTWA SUWALSKIEGO ZPN – B Klasa

 

1986/87 – MISTRZOSTWA OKRĘGU SUWALSKIEGO – KLASA A

 

Pkt.

Br.

Wyniki

dom

wyjazd

  1. Mamry Giżycko

45

109:30

Pomorzanka – Mamry

3:5

0:3

  2. Tęcza Oracze

37

74:32

Pomorzanka – Tęcza

1:1

2:6

  3. Olimpia Miłki

34

60:34

Pomorzanka – Olimpia

1:4

0:4

  4. Mazur II Ełk

31

68:49

Pomorzanka – Mazur II

4:0

4:5

  5. Jurand Bemowo Piskie

30

61:46

Pomorzanka – Jurand

2:3

1:1

  6. Pomorzanka Sejny

28

64:56

 

X

X

  7. Pomorzan Prostki

27

61:56

Pomorzanka – Pomorzan

5:3

2:1

  8. Znicz Biała Piska

26

57:63

Pomorzanka – Znicz

3:3

3:3

  9. Polonia Raczki

23

51:67

Pomorzanka – Polonia

1:2

1:1

 10. Meprozet Orzysz

22

52:67

Pomorzanka – Meprozet

3:0

2:0

 11. Pogoń Ryn

20

40:59

Pomorzanka – Pogoń

2:0

3:2

 12. MKŻ Mikołajki

17

44:81

Pomorzanka – MKŻ

6:1

1:1

 13. Orkan Drygały

12

42:87

Pomorzanka – Orkan

3:0vo

8:3

 14. Mazur Wydminy

12

42:99

Pomorzanka – Mazur Wyd.

3:1

0:3vo

 

 

1987/88 – MISTRZOSTWA OKRĘGU SUWALSKIEGO – KLASA A

 

Pkt.

Br.

Wyniki

dom

wyjazd

  1. Mazur II Ełk

46

84:28

Pomorzanka – Mazur

3:4

1:2

  2. LZS Lega

41

69:19

Pomorzanka – LZS Lega

3:3

1:1

  3. Sparta Augustów

40

75:26

Pomorzanka – Sparta

0:1

1:4

  4. Tęcza Oracze

29

60:44

Pomorzanka – Tęcza

2:1

0:2

  5. Meprozet Orzysz

28

57:42

Pomorzanka – Meprozet

0:3vo

3:1

  6. Olimpia Miłki

25

51:54

Pomorzanka – Olimpia

1:1

0:0

  7. RKS Wiartel

25

62:73

Pomorzanka – RKS

4:1

1:2

  8. Jurand Bemowo Piskie

23

52:47

Pomorzanka – Jurand

3:0

0:2

  9. Pomorzanka Sejny

22

54:46

 

X

X

 10. Czarni Olecko

21

45:54

Pomorzanka – Czarni

4:1

1:1

 11. Znicz Biała Piska

21

39:66

Pomorzanka – Znicz

3:0vo

1:4

 12. Pogoń Ryn

18

36:62

Pomorzanka – Pogoń

1:1

0:4

 13. Polonia Raczki

15

34:81

Pomorzanka – Polonia

8:0

2:4

 14. Pomorzan Prostki

10

28:105

Pomorzanka – Pomorzan

9:0

2:3

 

 

1988/89 – MISTRZOSTWA OKRĘGU SUWALSKIEGO – KLASA A

 

Pkt.

Br.

Wyniki

dom

wyjazd

  1. Sparta Augustów

45

89:20

Pomorzanka – Sparta

0:4

2:1

  2. Czarni Olecko

36

58:35

Pomorzanka – Czarni

4:0

1:0

  3. Tęcza Oracze

35

58:36

Pomorzanka – Tęcza

1:2

3:0

  4. Vęgoria Węgorzewo

34

68:46

Pomorzanka – Vęgoria

1:3

1:7

  5. Jurand Bemowo Piskie

29

51:41

Pomorzanka – Jurand

1:1

0:1

  6. Pomorzanka Sejny

29

62:61

 

X

X

  7. Znicz Biała Piska

27

59:45

Pomorzanka – Znicz

5:1

0:5

  8. Orkan Drygały

26

64:68

Pomorzanka – Orkan

3:2

3:6

  9. RKS Wiartel

25

70:65

Pomorzanka – RKS

5:2

1:5

 10. Pogoń Ryn

24

52:63

Pomorzanka – Pogoń

2:3

3:1

 11. Olimpia Miłki

21

47:59

Pomorzanka – Olimpia

6:1

2:2

 12. Pogoń Banie Mazurskie

15

38:73

Pomorzanka – Pogoń

3:0

1:7

 13. Meprozet Orzysz

14

50:88

Pomorzanka – Meprozet

1:1

3:1

 14. Polonia Raczki

4

20:86

Pomorzanka – Polonia

6:4

4:1

 

 

1989/90 – MISTRZOSTWA OKRĘGU SUWALSKIEGO – KLASA A

 

Pkt.

Br.

Wyniki

dom

wyjazd

  1. Jurand Bemowo Piskie

36

78:23

Pomorzanka – Jurand

1:0

2:5

  2. Czarni Olecko

29

66:43

Pomorzanka – Czarni

0:3

2:2

  3. Pomorzanka Sejny

29

42:31

 

X

X

  4. Mazur Wydminy

28

55:37

Pomorzanka – Mazur

3:0

2:0

  5. Orkan Drygały

25

43:36

Pomorzanka – Orkan

3:2

1:2

  6. Tęcza Oracze

22

41:37

Pomorzanka – Tęcza

1:0

1:1

  7. Vęgoria Wegorzewo

21

60:55

Pomorzanka –  Vęgoria

6:3

2:2

  8. Znicz Biała Piska

19

34:43

Pomorzanka – Znicz

3:0vo

0:0

  9. Piast Rakowo Małe

16

48:59

Pomorzanka – Piast

2:1

1:5

 10. RKS Wiartel

16

45:74

Pomorzanka – RKS

2:2

2:2

 11. Pogoń Ryn

12

39:74

Pomorzanka – Pogoń

1:0

3:0

 12. Olimpia Miłki

11

36:75

Pomorzanka – Olimpia

3:0

1:1

 

1990/91 – MISTRZOSTWA OKRĘGU SUWALSKIEGO – LIGA OKRĘGOWA

 

Pkt.

Br.

Z/R/P

Wyniki

dom

wyjazd

  1. Mamry Giżycko

42

69:24

19/4/3

Pomorzanka – Mamry

0:2

0:1

  2. Sparta Augustów

32

58:38

14/4/8

Pomorzanka – Sparta

2:2

1:1

  3. LKS Lega

31

57:31

13/5/8

Pomorzanka – LKS Lega

2:1

0:1

  4. Nida Ruciane Nida

31

56:36

13/5/8

Pomorzanka – Nida

1:2

1:2

  5. Węgoria Węgorzewo

27

49:51

12/3/11

Pomorzanka – Węgoria

1:0

0:3

  6. Jurand Bemowo Piskie

26

38:35

9/8/9

Pomorzanka – Jurand

1:1

1:3

  7. Rominta Gołdap

24

35:42

8/8/10

Pomorzanka – Rominta

0:0

1:1

  8. Orkan Drygały

24

39:48

9/6/11

Pomorzanka – Orkan

1:0

1:5

  9. Pomorzanka Sejny

24

32:43

8/8/10

 

X

X

 10. Czarni Olecko

23

38:43

8/7/11

Pomorzanka – Czarni

2:2

0:3

 11. Tęcza Oracze

22

30:44

6/10/10

Pomorzanka – Tęcza

1:0

0:4

 12. Mazur Wydminy

21

47:78

7/7/12

Pomorzanka – Mazur Wyd

2:1

4:3

 13. Mazur Pisz

19

22:36

6/7/13

Pomorzanka – Mazur Pisz

3:3

3:0vo

 14. Znicz Biała Piska

16

40:67

6/4/16

Pomorzanka – Znicz

2:0

2:2

 

1991/92 – MISTRZOSTWA OKRĘGU SUWALSKIEGO – LIGA OKRĘGOWA

 

Pkt.

Br.

Z/R/P

Wyniki

dom

wyjazd

  1. Nida Ruciane Nida

51

79:17

24/3/1

Pomorzanka – Nida

0:9

1:8

  2. Mazur Ełk

47

109:22

22/3/3

Pomorzanka – Mazur Ełk

4:2

0:4

  3. LKS Lega

40

78:32

18/4/6

Pomorzanka – LKS Lega

0:5

0:1

  4. Jurand Bemowo Piskie

34

46:32

12/10/6

Pomorzanka – Jurand

1:4

1:4

  5. Mazur Pisz

32

59:47

13/6/9

Pomorzanka – Mazur Pisz

2:1

1:2

  6. Czarni Olecko

30

46:42

12/6/10

Pomorzanka – Czarni

1:1

0:1

  7. Sparta Augustów

28

56:55

11/6/11

Pomorzanka – Sparta

2:2

1:5

  8. Tęcza Oracze

27

42:37

9/9/10

Pomorzanka – Tęcza

2:2

0:2

  9. Rominta Gołdap

25

57:54

9/7/12

Pomorzanka – Rominta

7:1

1:2

 10. Piast Rakowo Małe

23

47:69

8/7/13

Pomorzanka – Piast

3:1

0:5

 11. MKS Orzysz

20

51:94

8/4/16

Pomorzanka – MKS

3:0

1:3

 12. Vęgoria Węgorzewo

18

34:61

6/6/16

Pomorzanka – Vęgoria

0:2

1:3

 13. Mazur Wydminy

17

53:105

7/3/18

Pomorzanka – Mazur Wyd.

2:5

2:5

 14. Pomorzanka Sejny

14

39:84

5/4/19

 

X

X

 15. Orkan Drygały

14

25:70

4/6/18

Pomorzanka – Orkan

2:3

1:1

 

1992/93 – MISTRZOSTWA OKRĘGU SUWALSKIEGO – KLASA A

 

Pkt.

Br.

Wyniki

dom

wyjazd

  1. Polonez Nowa Wieś Ełcka

37

72:15

Pomorzanka – Polonez

0:0

0:2

  2. Unia Woźnice

36

77:37

Pomorzanka – Unia

6:3

1:2

  3. Vęgoria Węgorzewo

34

58:37

Pomorzanka – Vęgoria

4:3

1:2

  4. Pomorzanka Sejny

31

79:43

 

X

X

  5. Olimpia Miłki

27

65:42

Pomorzanka – Olimpia

2:5

0:1

  6. Orzeł Stare Juchy

27

57:41

Pomorzanka – Orzeł

5:1

1:4

  7. Mazur Wydminy

24

40:49

Pomorzanka – Mazur

8:0

0:0

  8. Orkan Drygały

23

61:57

Pomorzanka – Orkan

4:1

3:6

  9. KS Prostki

23

43:56

Pomorzanka – KS Prostki

4:1

2:0

 10. KS Pozedrze

14

40:63

Pomorzanka – KS Pozedrze

9:1

3:1

 11. Pogoń Banie Mazurskie

13

38:80

Pomorzanka – Pogoń

7:1

2:1

 12. Strażak Kowale Oleckie

13

47:100

Pomorzanka – Strażak

6:2

4:4

 13. Polonia Raczki

10

35:89

Pomorzanka – Polonia

4:1

3:1

 

1993/94 – MISTRZOSTWA OKRĘGU SUWALSKIEGO – KLASA A

 

Pkt.

Br.

Wyniki

dom

wyjazd

  1. Vęgoria Węgorzewo

34

66:26

Pomorzanka – Vęgoria

2:5

1:2

  2. Pogoń Ryn

29

49:38

Pomorzanka – Pogoń Ryn

1:2

1:1

  3. Bełdan Wygryny

28

56:30

Pomorzanka – Bełdan

3:0

2:2

  4. Pomorzanka Sejny

24

59:38

 

X

X

  5. Orkan Drygały

22

59:38

Pomorzanka – Orkan

1:0

3:0

  6. Mazur Wydminy

20

53:45

Pomorzanka –Mazur

1:1

3:3

  7. Orzeł Stare Juchy

17

41:51

Pomorzanka – Orzeł

8:0

4:3

  8. Olimpia Miłki

16

46:50

Pomorzanka – Olimpia

5:2

3:7

  9. KS Prostki

15

18:27

Pomorzanka – KS Prostki

4:0

1:4

 10. Pogoń Banie Mazurskie

10

38:98

Pomorzanka – Pogoń B.M.

9:1

3:1

 11. KS Pozedrze

5

27:71

Pomorzanka – KS Pozedrze

1:4

3:0vo

 

1994/95 – MISTRZOSTWA OKRĘGU SUWALSKIEGO – KLASA A

 

Pkt.

Br.

Wyniki

dom

wyjazd

  1. Wigry II Suwałki

41

75:19

Pomorzanka – Wigry II

1:1

0:3

  2. Orkan Drygały

33

73:39

Pomorzanka – Orkan

7:2

3:4

  3. Olimpia Miłki

29

51:50

Pomorzanka – Olimpia

1:1

1:4

  4. MKS Mikołajki

27

34:32

Pomorzanka – MKS

0:0

0:0

  5. Pogoń Ryn

26

40:32

Pomorzanka – Pogoń

2:2

2:3

  6. Pomorzanka Sejny

26

62:39

 

X

X

  7. Orzeł Stare Juchy

26

47:60

Pomorzanka – Orzeł

5:1

3:3

  8. Pogoń Banie Mazurskie

22

40:51

Pomorzanka – Pogoń B.M.

4:0

4:0

  9. MKS Orzysz

22

41:49

Pomorzanka – MKS Orzysz

7:2

1:2

 10. KS Prostki

20

47:44

Pomorzanka – KS Prostki

2:0

1:3

 11. Mazur Wydminy

18

45:60

Pomorzanka – Mazur

2:2

3:1

 12. Unia Woźnice

16

36:55

Pomorzanka – Unia

6:1

0:2

 13. Druglin Rożyńsk

6

24:85

Pomorzanka – Druglin

6:1

1:1

 

1995/96 – MISTRZOSTWA OKRĘGU SUWALSKIEGO – KLASA A

 

Pkt.

Br.

Wyniki

dom

wyjazd

  1. Vęgoria Węgorzewo

64

93:32

Pomorzanka – Vęgroia

4:2

1:3

  2. Pogoń Ryn

57

83:31

Pomorzanka – Pogoń Ryn

2:1

0:2

  3. Pomorzanka Sejny

57

75:33

 

X

X

  4. STP Suwałki

53

68:36

Pomorzanka – STP

1:4

5:2

  5. MKS Mikołajki

51

54:29

Pomorzanka – MKS

5:1

1:0

  6. Orzeł Stare Juchy

45

62:45

Pomorzanka – Orzeł

3:3

3:1

  7. Olimpia Miłki

33

54:65

Pomorzanka – Olimpia

3:0

3:0

  8. Druglin Rożyńsk

29

36:46

Pomorzanka – Druglin

4:1

2:3

  9. Mazur Wydminy

27

52:71

Pomorzanka – Mazur

3:0vo

0:0

 10. Unia Woźnice

26

25:53

Pomorzanka – Unia

1:2

2:2

 11. Pogoń Banie Mazurskie

22

39:74

Pomorzanka – Pogoń B.M.

6:0

1:0

 12. KS Prostki

22

30:70

Pomorzanka – KS Prostki

5:1

4:2

 13. Polonia Raczki

18

39:76

Pomorzanka – Polonia

7:1

2:0

 14. Bełdan Wygryny

7

22:71

Pomorzanka – Bełdan

5:2

2:0

 

1996/97 – MISTRZOSTWA OKRĘGU SUWALSKIEGO – LIGA OKRĘGOWA

 

Pkt.

Br.

Z/R/P

Wyniki

dom

wyjazd

  1. Sparta Augustów

52

43:7

16/4/2

Pomorzanka – Sparta

0:4

0:0

  2. Rominta Gołdap

49

42:13

15/4/3

Pomorzanka – Rominta

1:3

0:0

  3. Pomorzanka Sejny

36

24:25

10/6/6

 

X

X

  4. Pogoń Ryn

33

37:36

10/3/9

Pomorzanka – Pogoń

2:0

0:4

  5. Mazur Pisz

32

35:25

9/5/8

Pomorzanka – Mazur

1:2

1:0

  6. Czarni Olecko

32

29:41

9/5/8

Pomorzanka – Czarni

0:2

2:2

  7. STP Suwałki

29

36:33

8/5/9

Pomorzanka – STP

0:0

2:2

  8. Mamry Giżycko

27

26:25

8/3/11

Pomorzanka – Mamry

1:0

0:1

  9. Kłobuk Mikołajki

26

21:31

7/5/10

Pomorzanka – Kłobuk

1:0

2:0

 10. Vęgoria Węgorzewo

24

42:39

6/6/10

Pomorzanka – Vęgoria

3:2

0:0

 11. Orkan Drygały

19

30:40

5/4/13

Pomorzanka – Orkan

2:1

1:0

 12. MKS Orzysz

11

23:73

3/2/17

Pomorzanka – MKS Orzysz

3:1

2:1

 13-14.* Tęcza Oracze

0

0:0

0/0/0

 

X

X

 13-14.* Znicz Biała Piska

0

0:0

0/0/0

 

X

X

* Tęcza Oracze i Znicz Biała Piska wycofały się z rozgrywek, wyniki wszystkich meczów anulowano

 

1997/98 – MISTRZOSTWA OKRĘGU SUWALSKIEGO – LIGA OKRĘGOWA

 

Pkt.

Br.

Z/R/P

Wyniki

dom

wyjazd

  1. STP Suwałki

60

81:31

20/0/6

Pomorzanka – STP

0:4

0:1

  2. Mazur Pisz

57

70:30

18/3/5

Pomorzanka – Mazur Pisz

0:0

0:0

  3. Rominta Gołdap

50

70:37

16/2/8

Pomorzanka – Rominta

1:1

3:2

  4. Czarni Olecko

48

46:35

15/3/8

Pomorzanka – Czarni

2:4

2:1

  5. Vęgoria Węgorzewo

46

65:50

14/4/8

Pomorzanka – Vęgoria

1:3

3:4

  6. Orkan Drygały

41

55:56

13/2/11

Pomorzanka – Orkan

6:1

0:0

  7. Pomorzanka Sejny

40

65:40

11/7/8

 

X

X

  8. Mamry Giżycko

36

50:45

11/3/12

Pomorzanka – Mamry

4:0

1:1

  9. Polonez Nowa Wieś Ełcka

36

33:40

10/6/10

Pomorzanka – Polonez

6:1

1:4

 10. Nida Ruciane Nida

29

38:46

9/2/15

Pomorzanka – Nida

3:1

0:3vo

 11. Pogoń Ryn

25

48:75

7/4/15

Pomorzanka – Pogoń

1:2

4:1

 12. Mazur Wydminy

19

26:78

5/4/17

Pomorzanka – Mazur Wyd.

12:0

0:0

 13. Kłobuk Mikołajki

18

24:56

4/6/16

Pomorzanka – Kłobuk

3:1

1:1

 14. Orzeł Stare Juchy

16

29:81

4/4/18

Pomorzanka – Orzeł

6:3

5:1

 

 

1998/99 – MISTRZOSTWA OKRĘGU SUWALSKIEGO – LIGA OKRĘGOWA

 

Pkt.

Br.

Z/R/P

Wyniki

dom

wyjazd

  1. Mamry Giżycko

55

77:31

16/7/3

Pomorzanka – Mamry

 

 

  2. Mazur Ełk

54

68:26

16/6/4

Pomorzanka – Mazur Ełk

 

 

  3. Mazur Pisz

53

66:31

16/5/5

Pomorzanka – Mazur Pisz

 

 

  4. Rominta Gołdap

52

46:29

16/4/6

Pomorzanka – Rominta

 

 

  5. Vęgoria Węgorzewo

48

78:37

15/3/8

Pomorzanka – Vęgoria

 

 

  6. Płomień Ełk

45

54:38

13/6/7

Pomorzanka – Płomień

 

 

  7. Pogoń Ryn

36

46:67

11/3/12

Pomorzanka – Pogoń

 

 

  8. Pomorzanka Sejny

31

42:44

9/4/13

 

X

X

  9. Polonia Raczki

30

60:65

9/3/14

Pomorzanka – Polonia

 

 

 10. Druglin Rożyńsk

29

35:33

6/11/9

Pomorzanka – Druglin

 

 

 11. Czarni Olecko

29

46:50

8/5/13

Pomorzanka – Czarni

 

 

 12. Nida Ruciane Nida

22

26:57

6/4/16

Pomorzanka – Nida

 

 

 13. Orkan Drygały

22

27:66

6/4/16

Pomorzanka – Orkan

 

 

 14. Kormoran Bystry

7

16:113

2/1/23

Pomorzanka – Kormoran

 

 

 

1999/2000 – MISTRZOSTWA OKRĘGU SUWALSKIEGO – LIGA OKRĘGOWA

 

Pkt.

Br.

Z/R/P

Wyniki

dom

wyjazd

  1. Mazur Ełk

66

85:27

21/3/4

Pomorzanka – Mazur Ełk

1:1

 

  2. Płomień Ełk

61

76:22

18/7/3

Pomorzanka – Płomień

3:6

 

  3. Rominta Gołdap

55

82:28

16/7/5

Pomorzanka – Rominta

 

2:2

  4. Znicz/Orkan Biała Piska

47

57:46

14/5/9

Pomorzanka – Znicz/Orkan

4:2

 

  5. Mazur Pisz

46

54:37

13/7/8

Pomorzanka – Mazur Pisz

1:1

 

  6. Pomorzanka Sejny

46

54:51

14/4/10

 

X

X

  7. Czarni Olecko

43

57:42

13/4/11

Pomorzanka – Czarni

 

3:1

  8. Druglin Rożyńsk

43

30:36

13/4/11

Pomorzanka – Druglin

 

2:0

  9. Polonia Raczki

36

40:61

10/6/12

Pomorzanka – Polonia

 

0:3

 10. MKS Orzysz

35

56:74

11/2/15

Pomorzanka – MKS

 

0:3

 11. Rospuda Filipów

30

58:79

9/3/16

Pomorzanka – Rospuda

 

0:2

 12. Vęgoria Węgorzewo

28

38:68

6/10/12

Pomorzanka – Vęgoria

3:1

 

 13. Nida Ruciane Nida

24

33:75

6/6/16

Pomorzanka – Nida

 

0:5

 14. Pogoń Ryn

21

45:72

6/3/19

Pomorzanka –Pogoń

2:1

 

 15. Mazur Wydminy

12

42:89

3/3/22

Pomorzanka – Mazur Wyd.

4:1

 

 16. Kormoran Bystry*

0

0:0

0/0/0

 

X

X

* Kormoran Bystry wycofał się z rozgrywek, wyniki wszystkich jego meczów anulowano

 

 

2000/01– PODLASKA IV LIGA

 

Pkt.

Br.

Z/R/P

Wyniki

dom

wyjazd

  1. Hetman Białystok

70

71:24

22/4/4

Pomorzanka – Hetman

1:3

0:4

  2. Warmia Grajewo

63

87:35

19/6/5

Pomorzanka – Warmia

0:4

1:9

  3. Olimpia Zambrów

57

71:33

17/6/7

Pomorzanka – Olimpia

3:2

0:2

  4. LZS Narewka

52

54:34

15/7/8

Pomorzanka – Narewka

0:2

1:3

  5. ŁKS Łomża

52

60:29

15/7/8

Pomorzanka – ŁKS

1:2

3:0vo

  6.  Mlekovita Wysokie Maz.

51

47:31

15/6/9

Pomorzanka – Mlekovita

0:4

0:2

  7. Jagiellonia II Białystok

51

76:50

15/6/9

Pomorzanka – Jagiellonia

2:2

0:1

  8. Sparta Augustów

43

49:46

12/7/11

Pomorzanka – Sparta

3:0

1:2

  9. Włókniarz Białystok

42

60:47

13/3/14

Pomorzanka – Włókniarz

2:1

0:3

 10. Sokół Sokółka

37

53:58

11/4/15

Pomorzanka – Sokół

1:3

1:0

 11. Orzeł Kolno

36

39:62

10/6/14

Pomorzanka – Orzeł

2:3

1:1

 12. Sparta Szepietowo

35

56:59

10/5/15

Pomorzanka – Sparta Szep.

1:4

1:8

 13. Cresovia Siemiatycze

31

44:64

8/7/15

Pomorzanka – Cresovia

4:1

3:4

 14. Pogoń Łapy

30

40:55

9/3/18

Pomorzanka – Pogoń

0:4

3:1

 15. Pomorzanka Sejny

26

41:79

8/2/20

 

X

X

 16. Unia Ciechanowiec

4

20:162

1/1/28

Pomorzanka – Unia

6:1

3:1

 

2001/02– PODLASKA IV LIGA

 

Pkt.

Br.

Z/R/P

Wyniki

dom

wyjazd

  1. Warmia Grajewo

79

100:15

25/4/1

Pomorzanka – Warmia

0:3

2:5

  2. Olimpia Zambrów

75

88:31

24/3/3

Pomorzanka – Olimpia

2:5

0:3

  3. Sparta Augustów

54

59:36

15/9/6

Pomorzanka – Sparta

1:3

1:4

  4. ŁKS Łomża

52

70:42

15/7/8

Pomorzanka – ŁKS

0:3vo

1:5

  5. Supraślanka Supraśl

48

77:51

14/6/10

Pomorzanka – Supraślanka

1:1

1:5

  6. Jagiellonia II Białystok

46

62:44

12/10/8

Pomorzanka – Jagiellonia II

0:1

0:5

  7. Sokół Sokółka

42

55:54

12/6/12

Pomorzanka – Sokół

1:0

1:3

  8. Mlekovita Wysokie Maz.

38

55:52

11/5/14

Pomorzanka – Mlekovita

1:0

0:3vo

  9. Orzeł Kolno

37

41:53

10/7/13

Pomorzanka – Orzeł

1:1

0:1

 10. LZS Narewka

36

51:55

9/9/12

Pomorzanka – LZS Narewka

0:3

1:0

 11. Panorama Mielnik

33

44:52

8/9/13

Pomorzanka – Panorama

0:0

1:0

 12. KS Stawiski

33

31:57

9/6/15

Pomorzanka – Stawiski

2:0

0:3vo

 13. Pogoń Łapy

32

44:55

9/5/16

Pomorzanka – Pogoń

1:0

1:2

 14. Włókniarz Białystok

26

37:77

7/5/18

Pomorzanka – Włókniarz

1:1

1:6

 15. Pomorzanka Sejny

26

27:68

7/5/18

 

X

X

 16. Cresovia Siemiatycze

14

26:125

4/2/24

Pomorzanka – Cresovia

4:0

2:2

 

 

2002/03– PODLASKA IV LIGA

 

Pkt.

Br.

Z/R/P

Wyniki

dom

wyjazd

  1. Mlekovita Wysokie Maz.

73

77:19

22/7/3

Pomorzanka – Mlekovita

0:2

0:3

  2. Hetman Białystok

70

77:26

21/7/4

Pomorzanka – Hetman

0:3

1:0

  3. Sparta Augustów

62

67:33

18/8/6

Pomorzanka – Sparta

2:1

1:3

  4. ŁKS Łomża

58

60:41

17/7/8

Pomorzanka – ŁKS

4:1

2:3

  5. MKS Mielnik

55

59:36

15/10/7

Pomorzanka – Mielnik

0:0

0:3

  6. Jagiellonia II Białystok

55

57:36

16/7/9

Pomorzanka – Jagiellonia II

3:0

1:2

  7. Pomorzanka Sejny

52

49:41

16/4/12

 

X

X

  8. Olimpia Zambrów

50

57:37

14/8/10

Pomorzanka – Olimpia

4:3

1:0

  9. Sokół Sokółka

46

48:43

12/10/10

Pomorzanka – Sokół

0:1

3:3

 10. KS Stawiski

41

42:54

12/5/15

Pomorzanka – Stawiski

0:0

2:0

 11. Supraślanka Supraśl

40

56:61

11/7/14

Pomorzanka – Supraślanka

3:0vo

1:2

 12. Pogoń Łapy

37

38:41

9/10/13

Pomorzanka – Pogoń

1:0

0:2

 13. Kolejarz Czeremcha

33

41:60

9/6/17

Pomorzanka – Kolejarz

1:0

0:2

 14. Promień Mońki

32

49:77

10/2/20

Pomorzanka – Promień

4:0

0:1

 15. Włókniarz Białystok

22

39:68

4/10/18

Pomorzanka – Włókniarz

2:1

3:3

 16. LZS Narewka

21

25:99

6/3/23

Pomorzanka – Narewka

2:1

2:0

 17. Orzeł Kolno

12

26:95

3/3/26

Pomorzanka – Orzeł

3:1

3:0

 

2003/04– PODLASKA IV LIGA

 

Pkt.

Br.

Z/R/P

Wyniki

dom

wyjazd

  1. ŁKS Łomża

67

87:13

22/1/1

Pomorzanka – ŁKS

1:5

0:5

  2. Wigry Suwałki

50

48:19

14/8/2

Pomorzanka – Wigry

0:3

0:1

  3. Hetman Białystok

49

55:22

15/4/5

Pomorzanka – Hetman

0:0

0:4

  4. Tur Bielsk Podlaski

46

38:26

13/7/4

Pomorzanka – Tur

0:1

4:5

  5. Sparta Augustów

31

34:34

8/7/9

Pomorzanka – Sparta

1:0

1:1

  6. Jagiellonia II Białystok

30

34:31

8/6/10

Pomorzanka – Jagiellonia II

0:4

1:0

  7. Olimpia Zambrów

28

26:31

8/4/12

Pomorzanka – Olimpia

1:2

0:2

  8. MKS Mielnik

28

36:65

8/4/12

Pomorzanka – Mielnik

2:4

2:0

  9. Supraślanka Supraśl

25

31:44

6/7/11

Pomorzanka – Supraślanka

1:0

1:1

 10. Sokół Sokółka

23

22:34

5/8/11

Pomorzanka – Sokół

0:0

2:2

 11. Pogoń Łapy

21

27:43

5/6/13

Pomorzanka – Pogoń

0:1

1:3

 12. Pomorzanka Sejny

21

22:45

5/6/13

 

X

X

 13. Kolejarz Czeremcha

10

21:74

0/10/14

Pomorzanka – Kolejarz

4:1

0:0

 14. KS Stawiski*

0

0:0

0/0/0

*wycofał się z rozgrywek, wyniki meczy anulowano

2004/05– PODLASKA IV LIGA

 

Pkt.

Br.

Z/R/P

Wyniki

dom

wyjazd

  1. Wigry Suwałki

74

74:19

24/2/4

Pomorzanka – Wigry

2:0

0:3vo

  2. Jagiellonia II Białystok

72

73:22

22/6/2

Pomorzanka – Jagiellonia II

1:1

4:5

  3. Hetman Białystok

57

62:28

18/3/9

Pomorzanka – Hetman

0:1

0:2

  4. Tur Bielsk Podlaski

57

56:23

16/9/5

Pomorzanka – Tur

0:4

0:4

  5. Piast Białystok

54

59:40

16/6/8

Pomorzanka – Piast

0:1

2:5

  6. Olimpia Zambrów

46

51:39

13/7/10

Pomorzanka – Olimpia

0:0

0:0

  7. Sparta Augustów

45

55:57

14/3/13

Pomorzanka – Sparta

1:0

1:4

  8. Sokół Sokółka

44

36:35

13/5/12

Pomorzanka – Sokół

1:3

2:0

  9. Supraślanka Supraśl

40

52:48

12/4/14

Pomorzanka – Supraślanka

1:3

2:2

 10. Pomorzanka Sejny

39

48:48

11/6/13

 

X

X

 11. Pogoń Łapy

31

26:51

8/7/15

Pomorzanka – Pogoń

2:0

0:1

 12. Krypnianka Krypno

31

42:74

9/4/17

Pomorzanka – Krypnianka

5:0

0:0

 13. Cresovia Siemiatycze

26

40:70

6/8/16

Pomorzanka – Cresovia

8:1

1:0

 14. MKS Mielnik

23

26:58

6/5/19

Pomorzanka – Mielnik

3:0

2:2

 15. Victoria Łyski

23

33:67

6/5/19

Pomorzanka – Victoria

1:2

2:1

 16. Kolejarz Czeremcha

16

28:102

4/4/12

Pomorzanka – Kolejarz

3:2

4:1

 

2005/06– PODLASKA IV LIGA

 

Pkt.

Br.

Z/R/P

Wyniki

dom

wyjazd

  1. Warmia Grajewo

65

80:29

19/8/3

Pomorzanka – Warmia

2:0

1:5

  2. Jagiellonia II Białystok

63

80:26

20/3/7

Pomorzanka – Jagiellonia II

0:1

0:3

  3. Hetman Białystok

50

43:28

15/5/10

Pomorzanka – Hetman

0:2

0:2

  4. Wissa Szczuczyn

47

54:45

14/5/11

Pomorzanka – Wissa

1:3

1:3

  5. Olimpia Zambrów

47

44:45

12/11/7

Pomorzanka – Olimpia

1:2

0:1

  6. Tur Bielsk Podlaski

44

38:32

11/11/8

Pomorzanka – Tur

1:1

0:0

  7. Piast Białystok

44

41:34

12/8/10

Pomorzanka – Piast

1:1

2:2

  8. Pogoń Łapy

43

38:36

12/7/11

Pomorzanka – Pogoń

0:0

1:0

  9. Sparta Augustów

42

50:41

12/6/12

Pomorzanka – Sparta

0:2

0:0

 10. Cresovia Siemiatycze

41

56:67

12/5/13

Pomorzanka – Cresovia

0:1

1:2

 11. Sokół Sokółka

38

35:55

11/5/14

Pomorzanka – Sokół

2:0

2:0

 12. Supraślanka Supraśl

32

44:61

9/5/16

Pomorzanka – Supraślanka

0:0

1:0

 13. Krypnianka Krypno

31

29:45

6/13/11

Pomorzanka – Krypnianka

0:2

0:1

 14. Orzeł Kolno

28

29:61

6/10/14

Pomorzanka – Orzeł

0:0

2:2

 15. Pomorzanka Sejny

27

24:39

6/9/15

 

X

X

 16. MKS Mielnik

20

30:71

5/5/20

Pomorzanka – Mielnik

2:1

1:2

2006/07– PODLASKA IV LIGA

 

Pkt.

Br.

Z/R/P

Wyniki

dom

wyjazd

  1. Jagiellonia II Białystok

74

95:21

24/2/4

Pomorzanka – Jagiellonia II

1:1

0:3

  2. Hetman Białystok

69

68:21

21/6/3

Pomorzanka – Hetamn

0:0

0:2

  3. Supraślanka Supraśl

59

66:26

18/5/7

Pomorzanka – Supraślanka

0:1

0:3

  4. Orzeł Kolno

55

52:46

17/4/9

Pomorzanka – Orzeł

4:1

0:1

  5. Cresovia Siemiatycze

48

58:40

14/6/10

Pomorzanka – Cresovia

0:4

1:0

  6. Piast Białystok

47

45:35

14/5/11

Pomorzanka – Piast

0:1

1:4

  7. Sokół Sokółka

47

43:39

14/5/11

Pomorzanka – Sokół

1:1

1:1

  8. Sparta Augustów

43

45:35

12/7/11

Pomorzanka – Sparta

0:1

1:2

  9. Tur Bielsk Podlaski

36

35:60

11/3/16

Pomorzanka – Tur

1:0

1:1

 10. Pomorzanka Sejny

35

32:39

9/8/13

 

X

X

 11. Pogoń Łapy

35

46:50

10/5/15

Pomorzanka – Pogoń

3:1

0:1

 12. Wissa Szczuczyn

33

35:51

8/9/13

Pomorzanka – Wissa

2:2

1:0

 13. KS Michałowo

33

42:66

10/3/17

Pomorzanka – Michałowo

1:2

2:3

 14. Olimpia Zambrów

30

37:79

9/3/18

Pomorzanka – Olimpia

3:0vo

1:0

 15. Iskra Narew

25

29:56

6/7/17

Pomorzanka – Iskra

1:1

1:0

 16. Krypnianka Krypno**

11

16:80

3/2/25

Pomorzanka – Krypnianka

3:0vo

2:2

** Krypnianka wycofała się po I rundzie, wszystkie mecze w II rundzie zostały zweryfikowane jako walkower 0:3 na jej niekorzyść

 

2007/08– PODLASKA IV LIGA

 

Pkt.

Br.

Z/R/P

Wyniki

dom

wyjazd

  1. Supraślanka Supraśl

76

83:21

24/4/2

Pomorzanka – Supraślanka

0:3

0:6

  2. Sokół Sokółka

73

82:27

23/4/3

Pomorzanka – Sokół

1:5

0:1

  3. Cresovia Siemiatycze

55

52:36

14/13/3

Pomorzanka – Cresovia

1:2

2:3

  4. Olimpia Zambrów

53

56:33

15/8/7

Pomorzanka – Olimpia

3:1

1:4

  5. Pogoń Łapy

46

40:46

13/7/10

Pomorzanka – Pogoń

0:1

0:3

  6. Sparta Augustów

45

48:38

13/6/11

Pomorzanka – Sparta

0:1

3:0

  7. Piast Białystok

43

41:36

12/7/11

Pomorzanka – Piast

3:0

1:1

  8. MKS Mielnik

43

37:36

11/10/9

Pomorzanka – Mielnik

0:0

1:2

  9. KS Michałowo

34

36:51

9/7/14

Pomorzanka – Michałowo

5:1

1:2

 10. Pomorzanka Sejny

33

45:59

10/3/17

 

X

X

 11. Hetman Białystok

31

38:58

8/7/15

Pomorzanka – Hetman

2:1

2:2

 12. Promień Mońki

31

43:58

8/7/15

Pomorzanka – Promień

3:4

1:3

 13. Tur Bielsk Podlaski

31

28:46

7/10/13

Pomorzanka – Tur

1:0

1:2

 14. Iskra Narew

29

35:52

8/5/17

Pomorzanka – Iskra

4:2

0:2

 15. Wissa Szczuczyn

25

30:53

6/7/17

Pomorzanka – Wissa

2:0

2:1

 16. Hetman Tykocin

17

27:71

4/5/21

Pomorzanka – Hetman

4:1

1:5

 

2008/09– PODLASKA IV LIGA

 

Pkt.

Br.

Z/R/P

Wyniki

dom

wyjazd

  1. Hetman Białystok

61

55:35

19/4/17

Pomorzanka – Hetman

3:0

0:3

  2. Tur Bielsk Podlaski

56

57:35

17/5/8

Pomorzanka – Tur

3:2

1:0

  3. Promień Mońki

56

59:34

17/5/8

Pomorzanka – Promień

1:2

1:4

  4. Wissa Szczuczyn

52

54:42

16/4/10

Pomorzanka – Wissa

2:0

1:2

  5. Gryf Gródek

52

56:29

15/7/8

Pomorzanka – Gryf

3:1

1:0

  6. KS Michałowo

49

38:30

15/4/11

Pomorzanka – Michałowo

2:0

1:1

  7. Piast Białystok

48

61:36

15/3/12

Pomorzanka – Piast

3:3

1:6

  8. Pomorzanka Sejny

47

53:49

14/5/11

 

X

X

  9. Puszcza Hajnówka

43

48:38

13/4/13

Pomorzanka – Puszcza

0:3

0:2

 10. Dąb Dąbrowa Białostocka

40

52:52

11/7/12

Pomorzanka – Dąb

4:1

1:1

 11. Znicz Suraż

39

53:62

11/6/13

Pomorzanka – Znicz

3:0vo

0:1

 12. Hetman Tykocin

35

44:50

10/5/15

Pomorzanka – Tykocin

2:1

0:3

 13. Kolejarz Czeremcha

32

33:45

9/5/16

Pomorzanka – Kolejarz

0:0

2:2

 14. Korona Dobrzyniewo

28

32:67

8/4/18

Pomorzanka – Korona

1:3

4:0

 15. Skra Wizna

22

50:113

7/1/22

Pomorzanka – Skra

4:2

4:3

 16. Iskra Narew

22

38:66

5/7/18

Pomorzanka – Iskra

3:0vo

2:4

 

2009/10– PODLASKA IV LIGA

 

Pkt.

Br.

Z/R/P

Wyniki

dom

wyjazd

  1. Dąb Dąbrowa Białostocka

61

53:31

19/4/7

Pomorzanka – Dąb

1:2

1:3

  2. Wissa Szczuczyn

61

68:24

17/10/3

Pomorzanka – Wissa

0:5

0:0

  3. ŁKS Łomża

60

78:25

18/6/6

Pomorzanka – ŁKS

0:5

0:3

  4. Cresovia Siemiatycze

60

53:25

18/6/6

Pomorzanka – Cresovia

2:4

1:4

  5. KS Michałowo

50

40:35

15/5/10

Pomorzanka – Michałowo

0:0

1:2

  6. Hetman Białystok

50

48:41

15/5/10

Pomorzanka – Hetman

1:2

1:2

  7. Włókniarz Białystok

47

47:33

13/8/9

Pomorzanka – Włókniarz

1:5

1:5

  8. Znicz Suraż

46

51:45

14/4/12

Pomorzanka – Znicz

0:0

0:3

  9. Piast Białystok

43

47:40

13/4/13

Pomorzanka – Piast

3:3

2:4

 10. Rudnia Zabłudów

40

32:46

11/7/12

Pomorzanka – Rudnia

1:1

1:2

 11. Hetman Tykocin

40

48:50

12/4/14

Pomorzanka – Tykocin

2:1

3:2

 12. Sparta Augustów

34

27:52

10/4/16

Pomorzanka – Sparta

6:1

3:2

 13. Gryf Gródek

28

44:63

8/4/18

Pomorzanka – Gryf

3:1

0:3

 14. Pomorzanka Sejny

27

49:75

7/6/17

 

X

X

 15. Kolejarz Czeremcha

17

30:79

4/5/21

Pomorzanka – Kolejarz

1:1

3:6

 16. Puszcza Hajnówka

13

33:84

3/4/23

Pomorzanka – Puszcza

6:3

5:0

 

2010/11– PODLASKA Klasa Okręgowa Seniorów (KOS)

 

Pkt.

Br.

Z/R/P

Wyniki

dom

wyjazd

  1. Sparta 1951 Szepietowo

64

78:24

19/7/4

Pomorzanka – Sparta

3:2

2:2

  2. Puszcza Hajnówka

61

84:36

19/4/7

Pomorzanka – Puszcza

1:7

1:5

  3. Krypnianka Krypno

56

56:33

17/5/8

Pomorzanka – Krypnianka

5:0

1:1

  4. KS Wasilków

56

69:47

17/5/8

Pomorzanka – KS Wasilków

2:2

1:5

  5. Sokół II Sokółka

54

81:42

16/6/8

Pomorzanka – Sokół II

2:0

0:3

  6. Korona Dobrzyniewo

48

48:34

14/6/10

Pomorzanka – Korona

0:2

1:0

  7. Pomorzanka Sejny

48

52:52

15/3/12

 

X

X

  8. Forty Piątnica

46

57:47

13/7/10

Pomorzanka – Forty

1:0

0:2

  9. Sudovia Szudziałowo

44

43:42

11/11/8

Pomorzanka – Sudovia

5:1

0:1

 10. Kolejarz Czeremcha

42

56:52

12/6/12

Pomorzanka – Kolejarz

0:2

0:3

 11. Polonia Raczki

42

43:52

13/3/14

Pomorzanka – Polonia

2:1

0:1

 12. KS Sokoły

38

52:80

11/5/14

Pomorzanka – KS Sokoły

4:3

1:2

 13. Magnat Juchnowiec

31

46:62

8/7/15

Pomorzanka – Magnat

3:0

0:2

 14. Narew Łyski Choroszcz

25

48:70

6/7/17

Pomorzanka – Narew

3:0

4:2

 15. Podlasiak Knyszyn

14

25:79

3/5/22

Pomorzanka – Podlasiak

2:1

1:0

 16. Pogoń II Łapy

7

12:98

2/1/27

Pomorzanka – Pogoń II

3:0

4:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 30
Włókniarz Białystok - Polonia Raczki
Ruch Wysokie Mazowieckie - Orlęta Czyżew
Rudnia Zabłudów - Krypnianka Krypno
Sudowia Szudziałowo -
Viktoria Jedwabne - Iskra Narew
- Gieret Giby
Biebrza Goniądz - Forty Piątnica

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 29
Forty Piątnica 3:0 Włókniarz Białystok
Gieret Giby Biebrza Goniądz
Iskra Narew 0:10
6:1 Viktoria Jedwabne
Krypnianka Krypno Sudowia Szudziałowo
Orlęta Czyżew 4:0 Pomorzanka Sejny
Polonia Raczki 0:3 Ruch Wysokie Mazowieckie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Kalendarium

30

08-2014

sobota

31

08-2014

niedziela

01

09-2014

pon.

02

09-2014

wtorek

03

09-2014

środa

04

09-2014

czwartek

05

09-2014

piątek

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.