PUCHARY ROZDANE

Bardzo gościnni okazali się gospodarze "Międzynarodowego Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Właścicieli s.c. Drewtark L. i W. Frydrych" , który odbył się 14 marca. Pierwsze trzy miejsca zajęły drużyny "przyjezdnych" , a Pomorzanka, która wystawiła dwie drużyny musiała zadowolić się czwartym i piątym miejscem. Szóste miejsce zajęła również drużyna z Sejn. Wygląda na to, że goście zanim dojechali do Sejn przeprowadzili po drodze coś na kształt rozgrzewki... Wyniki są ważne, ale nie najważniejsze. Ważne jest to, iż taki turniej się odbył, że zaproszone drużyny to zaproszenie przyjęły i że była to okazja do spotkania się i rywalizacji. Wg. mnie najlepszą ekipą chociaż występującą poza konkursem były panie, które dały pokaz Zumby. Niesamowite zgranie, tempo, rytm... Może warto byłoby to przenieść na boisko w rundzie wiosennej?

Wyniki końcowe:

Miejsce 1 - "Gieret" Giby

Miejsce 2 - FC "Lazdis"

Miejsce 3 - "Dainava" Viesiejai

Miejsce 4 - SKS "Pomorzanka" I Sejny

Miejsce 5 - SKS "Pomorzanka" II Sejny

Miejsce 6 - "Huragan" Sejny

Najlepszym bramkarzem turnieju został Kamil Szczecina, a najlepszym strzelcem Marcin Żyliński ( 8 bramek )