Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Rudnia Zabłudów
2:4
Wigry II Suwałki
Piast Białystok
2:1
Puszcza Hajnówka
UM Krynki
4:0
Pomorzanka Sejny
Sokół Sokółka
2:1
Sparta Augustów
GKS Gródek
3:0
Pasja Kleosin
KS Śniadowo
1:2
Orlęta Czyżew
Pogoń Łapy
0:2
MKS Mielnik
GKS Stawiski
2:3
Dąb Dąbrowa Białostocka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Augustów
2:0
UM Krynki
Wigry II Suwałki
1:2
KS Śniadowo
Pasja Kleosin
1:5
Rudnia Zabłudów
Orlęta Czyżew
0:0
Piast Białystok
MKS Mielnik
2:1
Pomorzanka Sejny
Pogoń Łapy
4:0
GKS Stawiski
Dąb Dąbrowa Białostocka
4:1
GKS Gródek
Puszcza Hajnówka
2:2
Sokół Sokółka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Rudnia Zabłudów
2:0
Dąb Dąbrowa Białostocka
Sparta Augustów
4:1
Pomorzanka Sejny
GKS Gródek
2:0
Pogoń Łapy
Piast Białystok
0:3
Wigry II Suwałki
GKS Stawiski
1:2
MKS Mielnik
Sokół Sokółka
1:0
Orlęta Czyżew
KS Śniadowo
4:1
Pasja Kleosin
UM Krynki
4:1
Puszcza Hajnówka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Dąbrowa Białostocka
2:2
KS Śniadowo
Wigry II Suwałki
1:0
Sokół Sokółka
Orlęta Czyżew
0:0
UM Krynki
GKS Stawiski
6:0
GKS Gródek
Pasja Kleosin
2:3
Piast Białystok
Pogoń Łapy
1:1
Rudnia Zabłudów
MKS Mielnik
1:3
Sparta Augustów
Puszcza Hajnówka
3:2
Pomorzanka Sejny
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pasja Kleosin
2:5
Sokół Sokółka
Sparta Augustów
5:1
Puszcza Hajnówka
Rudnia Zabłudów
5:2
GKS Stawiski
GKS Gródek
3:2
MKS Mielnik
Piast Białystok
2:5
Dąb Dąbrowa Białostocka
Orlęta Czyżew
0:4
Pomorzanka Sejny
KS Śniadowo
4:0
Pogoń Łapy
Wigry II Suwałki
5:1
UM Krynki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Puszcza Hajnówka
2:0
MKS Mielnik
GKS Gródek
1:1
Rudnia Zabłudów
Wigry II Suwałki
1:0
Pomorzanka Sejny
Pogoń Łapy
3:4
Piast Białystok
Orlęta Czyżew
1:1
Sparta Augustów
GKS Stawiski
0:2
KS Śniadowo
Pasja Kleosin
0:10
UM Krynki
Dąb Dąbrowa Białostocka
1:1
Sokół Sokółka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Augustów
2:1
Wigry II Suwałki
Rudnia Zabłudów
2:2
MKS Mielnik
Puszcza Hajnówka
1:0
Orlęta Czyżew
Piast Białystok
2:3
GKS Stawiski
Sokół Sokółka
6:3
Pogoń Łapy
Dąb Dąbrowa Białostocka
5:1
UM Krynki
KS Śniadowo
3:2
GKS Gródek
Pasja Kleosin
2:2
Pomorzanka Sejny
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Rudnia Zabłudów
3:3
KS Śniadowo
Wigry II Suwałki
5:2*
Puszcza Hajnówka
Pasja Kleosin
0:1
Sparta Augustów
MKS Mielnik
2:1
Orlęta Czyżew
GKS Gródek
1:3
Piast Białystok
Dąb Dąbrowa Białostocka
5:0
Pomorzanka Sejny
Pogoń Łapy
0:1
UM Krynki
GKS Stawiski
2:2
Sokół Sokółka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Augustów
4:2
Dąb Dąbrowa Białostocka
Piast Białystok
0:0
Rudnia Zabłudów
Puszcza Hajnówka
3:1
Pasja Kleosin
Pomorzanka Sejny
6:1
Pogoń Łapy
Orlęta Czyżew
1:1
Wigry II Suwałki
Sokół Sokółka
2:1
GKS Gródek
KS Śniadowo
2:1
MKS Mielnik
UM Krynki
4:1
GKS Stawiski
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Gródek
2:1
UM Krynki
Rudnia Zabłudów
4:0
Sokół Sokółka
Dąb Dąbrowa Białostocka
4:2
Puszcza Hajnówka
KS Śniadowo
3:0
Piast Białystok
Pogoń Łapy
0:4
Sparta Augustów
GKS Stawiski
5:2
Pomorzanka Sejny
Pasja Kleosin
0:3
Orlęta Czyżew
MKS Mielnik
0:2
Wigry II Suwałki
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Puszcza Hajnówka
5:1
Pogoń Łapy
Sparta Augustów
5:2
GKS Stawiski
Piast Białystok
1:5
MKS Mielnik
Wigry II Suwałki
9:0
Pasja Kleosin
Rudnia Zabłudów
1:1
UM Krynki
Pomorzanka Sejny
2:3
GKS Gródek
Orlęta Czyżew
4:2
Dąb Dąbrowa Białostocka
Sokół Sokółka
1:1
KS Śniadowo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Dąbrowa Białostocka
3:1
Wigry II Suwałki
Pogoń Łapy
1:1
Orlęta Czyżew
Rudnia Zabłudów
3:0*
Pomorzanka Sejny
GKS Gródek
0:3
Sparta Augustów
Piast Białystok
1:3
Sokół Sokółka
MKS Mielnik
2:0
Pasja Kleosin
GKS Stawiski
2:2
Puszcza Hajnówka
KS Śniadowo
0:0
UM Krynki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Puszcza Hajnówka
3:2
GKS Gródek
Sparta Augustów
1:2
Rudnia Zabłudów
Wigry II Suwałki
4:0
Pogoń Łapy
Piast Białystok
2:2
UM Krynki
Pomorzanka Sejny
1:3
KS Śniadowo
Orlęta Czyżew
3:1
GKS Stawiski
Sokół Sokółka
1:0
MKS Mielnik
Pasja Kleosin
1:4
Dąb Dąbrowa Białostocka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Gródek
2:0
Orlęta Czyżew
KS Śniadowo
1:4
Sparta Augustów
Rudnia Zabłudów
4:2
Puszcza Hajnówka
Piast Białystok
2:3
Pomorzanka Sejny
Pogoń Łapy
2:2
Pasja Kleosin
MKS Mielnik
4:0
Dąb Dąbrowa Białostocka
GKS Stawiski
2:4
Wigry II Suwałki
Sokół Sokółka
1:2
UM Krynki
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Puszcza Hajnówka
3:1
KS Śniadowo
Pasja Kleosin
2:2
GKS Stawiski
Wigry II Suwałki
2:1
GKS Gródek
Pomorzanka Sejny
2:3
Sokół Sokółka
Orlęta Czyżew
2:4
Rudnia Zabłudów
MKS Mielnik
5:1
UM Krynki
Dąb Dąbrowa Białostocka
7:2
Pogoń Łapy
Sparta Augustów
8:1
Piast Białystok
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Augustów
1:2
Sokół Sokółka
Pasja Kleosin
0:0
GKS Gródek
Pomorzanka Sejny
0:4
UM Krynki
Puszcza Hajnówka
4:3
Piast Białystok
MKS Mielnik
5:0
Pogoń Łapy
Dąb Dąbrowa Białostocka
3:3
GKS Stawiski
Orlęta Czyżew
3:3
KS Śniadowo
Wigry II Suwałki
4:0
Rudnia Zabłudów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomorzanka Sejny
0:5
MKS Mielnik
KS Śniadowo
4:2
Wigry II Suwałki
Piast Białystok
1:6
Orlęta Czyżew
UM Krynki
0:1
Sparta Augustów
Rudnia Zabłudów
5:0
Pasja Kleosin
Sokół Sokółka
2:0
Puszcza Hajnówka
GKS Gródek
1:4
Dąb Dąbrowa Białostocka
GKS Stawiski
4:0
Pogoń Łapy
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Puszcza Hajnówka
0:0
UM Krynki
MKS Mielnik
4:1
GKS Stawiski
Pasja Kleosin
0:3
KS Śniadowo
Wigry II Suwałki
4:0
Piast Białystok
Dąb Dąbrowa Białostocka
1:1
Rudnia Zabłudów
Pomorzanka Sejny
1:1
Sparta Augustów
Pogoń Łapy
0:3
GKS Gródek
Orlęta Czyżew
2:1
Sokół Sokółka
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Rudnia Zabłudów
0:1
Pogoń Łapy
Piast Białystok
1:3
Pasja Kleosin
KS Śniadowo
3:1
Dąb Dąbrowa Białostocka
UM Krynki
2:2
Orlęta Czyżew
Pomorzanka Sejny
2:0
Puszcza Hajnówka
Sparta Augustów
2:3
MKS Mielnik
Sokół Sokółka
2:0
Wigry II Suwałki
GKS Gródek
1:3
GKS Stawiski
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Sokółka
3:2
Pasja Kleosin
Puszcza Hajnówka
4:2
Sparta Augustów
Pomorzanka Sejny
1:1
Orlęta Czyżew
MKS Mielnik
3:1
GKS Gródek
UM Krynki
1:1
Wigry II Suwałki
GKS Stawiski
5:3
Rudnia Zabłudów
Dąb Dąbrowa Białostocka
6:4
Piast Białystok
Pogoń Łapy
0:2
KS Śniadowo
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomorzanka Sejny
1:2
Wigry II Suwałki
Dąb Dąbrowa Białostocka
3:2
Sokół Sokółka
MKS Mielnik
4:2
Puszcza Hajnówka
KS Śniadowo
5:1
GKS Stawiski
Rudnia Zabłudów
3:4
GKS Gródek
Sparta Augustów
0:1
Orlęta Czyżew
UM Krynki
5:1
Pasja Kleosin
Piast Białystok
4:0
Pogoń Łapy
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Mielnik
1:0
Rudnia Zabłudów
Pomorzanka Sejny
3:1
Pasja Kleosin
GKS Gródek
0:2
KS Śniadowo
UM Krynki
0:3
Dąb Dąbrowa Białostocka
Pogoń Łapy
2:2
Sokół Sokółka
Wigry II Suwałki
4:1
Sparta Augustów
Orlęta Czyżew
4:0
Puszcza Hajnówka
GKS Stawiski
6:1
Piast Białystok
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Puszcza Hajnówka
0:0
Wigry II Suwałki
UM Krynki
5:0
Pogoń Łapy
Sparta Augustów
3:0
Pasja Kleosin
Orlęta Czyżew
1:0
MKS Mielnik
KS Śniadowo
1:0
Rudnia Zabłudów
Pomorzanka Sejny
0:2
Dąb Dąbrowa Białostocka
Sokół Sokółka
1:3
GKS Stawiski
Piast Białystok
0:2
GKS Gródek
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Rudnia Zabłudów
8:0
Piast Białystok
GKS Gródek
0:0
Sokół Sokółka
Pogoń Łapy
0:1
Pomorzanka Sejny
MKS Mielnik
3:4
KS Śniadowo
Dąb Dąbrowa Białostocka
1:0
Sparta Augustów
Wigry II Suwałki
0:1
Orlęta Czyżew
Pasja Kleosin
1:1
Puszcza Hajnówka
GKS Stawiski
1:2
UM Krynki
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomorzanka Sejny
2:5
GKS Stawiski
Sparta Augustów
4:3
Pogoń Łapy
Piast Białystok
1:4
KS Śniadowo
Wigry II Suwałki
0:2
MKS Mielnik
Puszcza Hajnówka
0:2
Dąb Dąbrowa Białostocka
Sokół Sokółka
3:0
Rudnia Zabłudów
Orlęta Czyżew
3:0
Pasja Kleosin
UM Krynki
2:1
GKS Gródek
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Gródek
5:0
Pomorzanka Sejny
MKS Mielnik
4:0
Piast Białystok
Pogoń Łapy
1:5
Puszcza Hajnówka
UM Krynki
1:1
Rudnia Zabłudów
Dąb Dąbrowa Białostocka
2:0
Orlęta Czyżew
KS Śniadowo
1:1
Sokół Sokółka
Pasja Kleosin
1:11
Wigry II Suwałki
GKS Stawiski
0:3
Sparta Augustów
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Sokółka
6:1
Piast Białystok
Pomorzanka Sejny
3:1
Rudnia Zabłudów
Sparta Augustów
2:0
GKS Gródek
Puszcza Hajnówka
4:0
GKS Stawiski
UM Krynki
0:1
KS Śniadowo
Orlęta Czyżew
8:0
Pogoń Łapy
Pasja Kleosin
0:2
MKS Mielnik
Wigry II Suwałki
5:2
Dąb Dąbrowa Białostocka
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Rudnia Zabłudów
1:1
Sparta Augustów
GKS Gródek
2:1
Puszcza Hajnówka
KS Śniadowo
3:0*
Pomorzanka Sejny
Pogoń Łapy
4:3
Wigry II Suwałki
MKS Mielnik
4:1
Sokół Sokółka
UM Krynki
5:0
Piast Białystok
Dąb Dąbrowa Białostocka
7:1
Pasja Kleosin
GKS Stawiski
2:0
Orlęta Czyżew
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Augustów
2:1
KS Śniadowo
Wigry II Suwałki
2:1
GKS Stawiski
Puszcza Hajnówka
3:0*
Rudnia Zabłudów
Orlęta Czyżew
2:2
GKS Gródek
Pomorzanka Sejny
3:0*
Piast Białystok
UM Krynki
0:2
Sokół Sokółka
Dąb Dąbrowa Białostocka
6:1
MKS Mielnik
Pasja Kleosin
1:0
Pogoń Łapy
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Sokółka
6:1
Pomorzanka Sejny
GKS Gródek
3:1
Wigry II Suwałki
Rudnia Zabłudów
4:1
Orlęta Czyżew
GKS Stawiski
3:0*
Pasja Kleosin
KS Śniadowo
5:3
Puszcza Hajnówka
UM Krynki
4:2
MKS Mielnik
Piast Białystok
2:11
Sparta Augustów
Pogoń Łapy
1:5
Dąb Dąbrowa Białostocka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości