Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Rudnia Zabłudów
2:4
Wigry II Suwałki
Piast Białystok
2:1
Puszcza Hajnówka
UM Krynki
4:0
Pomorzanka Sejny
Sokół Sokółka
2:1
Sparta Augustów
GKS Gródek
3:0
Pasja Kleosin
KS Śniadowo
1:2
Orlęta Czyżew
Pogoń Łapy
0:2
MKS Mielnik
GKS Stawiski
2:3
Dąb Dąbrowa Białostocka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Augustów
2:0
UM Krynki
Wigry II Suwałki
1:2
KS Śniadowo
Pasja Kleosin
1:5
Rudnia Zabłudów
Puszcza Hajnówka
- : -
Sokół Sokółka
Orlęta Czyżew
0:0
Piast Białystok
MKS Mielnik
2:1
Pomorzanka Sejny
Pogoń Łapy
4:0
GKS Stawiski
Dąb Dąbrowa Białostocka
4:1
GKS Gródek
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Rudnia Zabłudów
2:0
Dąb Dąbrowa Białostocka
Sparta Augustów
4:1
Pomorzanka Sejny
GKS Gródek
2:0
Pogoń Łapy
Piast Białystok
0:3
Wigry II Suwałki
GKS Stawiski
1:2
MKS Mielnik
Sokół Sokółka
1:0
Orlęta Czyżew
KS Śniadowo
4:1
Pasja Kleosin
UM Krynki
4:1
Puszcza Hajnówka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Dąbrowa Białostocka
2:2
KS Śniadowo
Wigry II Suwałki
1:0
Sokół Sokółka
Orlęta Czyżew
0:0
UM Krynki
GKS Stawiski
6:0
GKS Gródek
Pasja Kleosin
2:3
Piast Białystok
Pogoń Łapy
1:1
Rudnia Zabłudów
MKS Mielnik
1:3
Sparta Augustów
Puszcza Hajnówka
- : -
Pomorzanka Sejny
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pasja Kleosin
2:5
Sokół Sokółka
Sparta Augustów
5:1
Puszcza Hajnówka
Rudnia Zabłudów
5:2
GKS Stawiski
GKS Gródek
3:2
MKS Mielnik
Piast Białystok
2:5
Dąb Dąbrowa Białostocka
Orlęta Czyżew
0:4
Pomorzanka Sejny
KS Śniadowo
4:0
Pogoń Łapy
Wigry II Suwałki
5:1
UM Krynki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Puszcza Hajnówka
2:0
MKS Mielnik
GKS Gródek
1:1
Rudnia Zabłudów
Wigry II Suwałki
1:0
Pomorzanka Sejny
Pogoń Łapy
3:4
Piast Białystok
Dąb Dąbrowa Białostocka
- : -
Sokół Sokółka
Orlęta Czyżew
- : -
Sparta Augustów
GKS Stawiski
0:2
KS Śniadowo
Pasja Kleosin
0:10
UM Krynki
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Augustów
2:1
Wigry II Suwałki
Rudnia Zabłudów
2:2
MKS Mielnik
Puszcza Hajnówka
1:0
Orlęta Czyżew
Piast Białystok
2:3
GKS Stawiski
Sokół Sokółka
6:3
Pogoń Łapy
Dąb Dąbrowa Białostocka
5:1
UM Krynki
KS Śniadowo
3:2
GKS Gródek
Pasja Kleosin
2:2
Pomorzanka Sejny
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Rudnia Zabłudów
3:3
KS Śniadowo
Wigry II Suwałki
5:2
Puszcza Hajnówka
Pasja Kleosin
0:1
Sparta Augustów
MKS Mielnik
2:1
Orlęta Czyżew
GKS Gródek
1:3
Piast Białystok
Dąb Dąbrowa Białostocka
5:0
Pomorzanka Sejny
Pogoń Łapy
0:1
UM Krynki
GKS Stawiski
2:2
Sokół Sokółka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Augustów
4:2
Dąb Dąbrowa Białostocka
Piast Białystok
0:0
Rudnia Zabłudów
Puszcza Hajnówka
3:1
Pasja Kleosin
Pomorzanka Sejny
6:1
Pogoń Łapy
Orlęta Czyżew
1:1
Wigry II Suwałki
Sokół Sokółka
2:1
GKS Gródek
KS Śniadowo
2:1
MKS Mielnik
UM Krynki
4:1
GKS Stawiski
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Gródek
2:1
UM Krynki
Rudnia Zabłudów
4:0
Sokół Sokółka
Dąb Dąbrowa Białostocka
4:2
Puszcza Hajnówka
KS Śniadowo
3:0
Piast Białystok
Pogoń Łapy
0:4
Sparta Augustów
GKS Stawiski
5:2
Pomorzanka Sejny
Pasja Kleosin
0:3
Orlęta Czyżew
MKS Mielnik
- : -
Wigry II Suwałki
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Puszcza Hajnówka
- : -
Pogoń Łapy
Sparta Augustów
- : -
GKS Stawiski
Piast Białystok
- : -
MKS Mielnik
Wigry II Suwałki
- : -
Pasja Kleosin
Rudnia Zabłudów
- : -
UM Krynki
Pomorzanka Sejny
- : -
GKS Gródek
Orlęta Czyżew
- : -
Dąb Dąbrowa Białostocka
Sokół Sokółka
- : -
KS Śniadowo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Dąbrowa Białostocka
- : -
Wigry II Suwałki
KS Śniadowo
- : -
UM Krynki
Piast Białystok
- : -
Sokół Sokółka
Rudnia Zabłudów
- : -
Pomorzanka Sejny
Pogoń Łapy
- : -
Orlęta Czyżew
MKS Mielnik
- : -
Pasja Kleosin
GKS Stawiski
- : -
Puszcza Hajnówka
GKS Gródek
- : -
Sparta Augustów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Wigry II Suwałki
- : -
Pogoń Łapy
Puszcza Hajnówka
- : -
GKS Gródek
Pasja Kleosin
- : -
Dąb Dąbrowa Białostocka
UM Krynki
- : -
Piast Białystok
Pomorzanka Sejny
- : -
KS Śniadowo
Orlęta Czyżew
- : -
GKS Stawiski
Sparta Augustów
- : -
Rudnia Zabłudów
Sokół Sokółka
- : -
MKS Mielnik
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Śniadowo
- : -
Sparta Augustów
Piast Białystok
- : -
Pomorzanka Sejny
Rudnia Zabłudów
- : -
Puszcza Hajnówka
Pogoń Łapy
- : -
Pasja Kleosin
MKS Mielnik
- : -
Dąb Dąbrowa Białostocka
GKS Stawiski
- : -
Wigry II Suwałki
Sokół Sokółka
- : -
UM Krynki
GKS Gródek
- : -
Orlęta Czyżew
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Wigry II Suwałki
- : -
GKS Gródek
Dąb Dąbrowa Białostocka
- : -
Pogoń Łapy
Puszcza Hajnówka
- : -
KS Śniadowo
Pasja Kleosin
- : -
GKS Stawiski
UM Krynki
- : -
MKS Mielnik
Pomorzanka Sejny
- : -
Sokół Sokółka
Orlęta Czyżew
- : -
Rudnia Zabłudów
Sparta Augustów
- : -
Piast Białystok
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości