2002 i młodsi

W ubiegłą sobotę Pomorzanka Sejny zorganizowała Turniej Halowy tzw. DZIKICH DRUŻYN rocznika 2002 i młodszych. Chyba najmniej znaną drużyną w całej stawce była drużyna Gieretu Giby, bo reszta, to reprezentacja Polski, Barcelona, Bayern i Legia. Nie chodziło jednak o to kto pod jaką nazwą wystąpił, ale o fakt, że mamy chłopaków, którzy chcą grać w piłkę i w tą piłkę grają. Pozostaje mieć nadzieję, iż nie jeden z nich zasili szeregi Pomorzanki. A tak w tajemnicy mogę powiedzieć, że każdy był obserwowany przez trenerów i każdy ma szansę... Dodać należy, kto ten turniej wygrał. Wygrali wszyscy, którzy w nim uczestniczyli. Nie ma lepszych i nie ma gorszych. Gramy do jednej bramki. Brawo dla chłopaków!